Microsoft Band Stok Sorunu Yaşıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

“Giyilebilir Teknoloji” son zamanlar en çok sevilen şeylerden birisi. Akllı saatlerden sonra akıllı bileklikler bu modayayı devam ettiriyor. Neredeyse her mobil cihaz üreticisinin akıllı ve giyilebilir bir teknolojisi var günümüzde. Microsoft‘ta bu konuda diğer üretimcileri takip etmiş ve geçtiğimiz ekim ayında akıllı bilekliği Microsfot Band‘ı bizlere tanıtmıştı. Satışının ne kadar olduğu hakkında piyasada farklı söylemler olsa da, son alınan bilgilere göre Microsoft Band stok sorunu yaşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı bileklik piyasaya çıktığı gibi, satın almak isteyen kullanıcılar tarafından rağbet görmüş ve Microsoft mağazalarında kuyruklar oluşmuştu. Bileklik aynı zamanda online satış üzerinden de oldukça sipariş edilmişti. Merak edilen stok sorunu hakkında bir açıklama yapmayan firma ise şimdiler de oldukça telaşlı durumda. Çünkü Microsoft Band‘ın online platformda satışı stok yetersizliği ile durdu.

Microsoft ise 2015 başına kadar bilekliğin online platformdan sipariş edilmeyeceğini açıkladı. Firma bu şekilde Microsoft Band ile büyük bir başarı elde etmişken stok sorunu olması firma için büyük bir problem olabilir. Çünkü yıl başı en çok satış yapılan sezon olmakla birlikte Microsoft‘un tam bu dönemde ilgi gören ürününün stok yetersizliği problemi firma için büyük bir kayıp olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir