Microsoft En Kalabalık Özçekimi Yaptı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son birkaç yıl içerisinde oldukça popüler hale gelen selfie, yani özçekim modası şirketleri de etkiliyor. Özçekim için özel telefonlara ek olarak sosyal kampanyalar da özçekim modasını takip ediyor.

Sosyal medya üzerindeki kampanyaların tanınırlık açısından oldukça büyük etkileri olduğu bir gerçek. Bu etkinin farkında olan Microsoft, Bangladeş’te gerçekleştirdiği bir organizasyonda “dünyanın en kalabalık selfie”si ismisini verdiği bir fotoğrafı yayınladı.

facebook müşteri hizmetleri

10700088_1029155283762368_4785788257713012496_o

22 Kasım tarihinde gerçekleştirilen organizasyonda, katılımcılar isimlerini kaydettirerek bir çekilişe dahil olup çeşitli hediyeler kazandılar. Tüm kayıtlı katılımcıların bir arada olduğu bir sırada, Microsoft yetkilileri tam 1151 kişinin yer aldığı en geniş özçekimi yaptı.

Fotoğrafın çekilmesinde kullanılan cihaz Microsoft’un 5MP selfie kamerası ile gelen Lumia 730 akıllı telefonu. Geniş açılı lensi sayesinde bir çok kişinin yüzlerinin açıkça seçilmesini sağlayan Lumia 730 ile çekilen bu fotoğraf, henüz Guinness’den resmi olarak bildiri gelmese bile, en kalabalık özçekim olarak internette yayınlandı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir