Microsoft HoloLens Tıp Alanında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve teknolojinin (bence) gelmiş geçmiş en iyi ürünlerinden olan, bilim kurgu türü filmlerde sıkça rastladığımız sanal gerçeklik gözlüğü HoloLens tıp alanında da kullanılabilecek.

 

Bir an önce gündelik hayatımıza uyarlanmasını beklediğimiz Microsoft’un artırılmış sanal gerçeklik teknolojisi HoloLens yeni bir demo videoyla beraber bir daha karşımızda. Microsoft, “geleceğin teknolojisi” olan bu yeni teknoloji ürününün Tıp alanında kullanımını tanıtıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Case Western Reserve Üniversitesi ile beraber çalışmakta olan teknoloji bilimi devi, CG efektleriyle hazırladığı videoda tıp öğrencilerinin HoloLens’ten kesinlikle faydalanacağını gösteriyor. Sima vücudunu bütün nokta sisteminden kemik yapısına kadar tetkik imkanı tanıyan HoloLens, öğrencilere geliştirilmiş bir Tıp eğitim deneyimi sunuyor.

Bütün bunlar zahir şu denli karizmatik fakat bu yeni teknoloji ürününün ne zaman hayata geçeceğini hala bilmiyoruz. Hemen aşağıdaki videoyu izleyerek HoloLens gibi bir muhteşem teknoloji ürününün sizleri heyecanlandırmasına başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir