Microsoft Lumia 650 XL Gözüktü !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Lumia 650 modelinin üzerine yeni model çıkartmayacağını söylesede, daha büyük sürümü olan Microsoft Lumia 650 XL modelinin bazı özellikleri ve detayları belli oldu. Henüz cihaz resmileşmiş olmasada, Microsoft’un cihaz üzerinde çalıştığı belli oldu. Çinli bir internet sitesi Honjo koda sahip Lumia 650 XL gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

Lumia 650 XL olarak iddia edilen resme göre cihazın tıpkı Lumia 1520 gibi 6 inç büyüklüğe sahip olması bekleniyor. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere Lumia 650 XL, Lumia 1520 modeline göre biraz küçük gözüksede 5.5 inç civarı bir ekran olacağıda beklentiler arasında. Lumia 650 XL büyüklüğü dışında normal 650 modeline benzerlik gösterecek gibi duruyor. 720p HD ekran olacak olan bu modelin henüz net çıkış tarihi belli olmuş değil.
2

Bu sızıntıya şüpheli yaklaşmakta biraz fayda var. Zira Lumia 650’nin, 2016’nın son Lumia’sı olacağı, hatta belki de başka bir Lumia’nın piyasaya sürülmeyeceği söyleniyordu. Umulur ki Microsoft yakın zamanda bu konuyla ilgili bir aydınlatma yapar ve biz de sizlerle paylaşırız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir