Microsoft Lumia 850 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lumia 950 ve Lumia 950 XL sonrası yeni model hazırlıklarına devam eden Microsoft’un yeni giriş ve orta seviye telefonu Lumia 850 sızdırıldı. İşte Microsoft Lumia 850 özellikleri. Windows 10 Mobile çalışmalarının sonuna gelmesi ile yeni amiral gemisi modellerini geçtiğimiz aylarda tanıtan Microsoft, şimdi yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bir süre önce render görüntüleri ortaya çıkan Microsoft’un yeni orta seviye akıllı telefonu Lumia 850 ise bugün ortaya çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

lumia 850

Özelliklerini sıralamaya başlamadan önce tasarımına değinecek olursak, önünde LED flaş ve diğer yeni Lumia modellerine kıyasla daha kıvrımlı köşeleri ile dikkat çeken Lumia 850, son sızıntılara göre Android tarafında Sony Xperia C5 ile rekabet edebilir. Geçmiş sızıntılarda 5 inç HD ekran, Snapdragon 410 işlemci gibi özellikler ile karşımıza çıkan Lumia 850 için son sızıntıda daha güçlü özellik iddialarında bulunuldu. Söylenenlere göre 5.7 inç Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 617 işlemci gibi özellikler ile duyurulabilecek Lumia 850, Lumia 950 XL için uygun fiyatlı bir alternatif olabilir.

Hakkında iptal edildi ya da çok yakında duyurulacak gibi iddialar olan Lumia 850’nin ne zaman duyurulacağı ya da kesin olacak duyurulup duyurulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir