Microsoft Lumia 940 Özellikleri Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Lumia 940 modeli güçlü özellikleri ile yakında geliyor. Microsoft lumia 940 özellikleri oldukça iyi bir cihaz olacak gibi. Microsoft daha önce açıkladığı gibi bu amiral gemisi üzerinde çalışıyor. Noweherelse.fr adlı sitenin haberine göre Lumia 940, 5.2″ QHD ekran, Qualcomm Hexa-core muhtemelen Snapdragon 808 chipset, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, değiştirilebilir batarya ve arka kapak, MicroSD kart desteği gibi özelliklere sahip olacak. Bu özellikler iddia edilen Lumia Talkman kod adlı Microsoft’un üst seviye akıllı telefonu ile de örtüşüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Redmond merkezli teknoloji devi Microsoft, üst seviye Windows Phone amiral gemi cihazlarını Windows 10 Mobile güncellemesi ile birlikte duyuracağını resmi olarsk açıklamıştı. Windows 10 Mobile güncellemesinin Windows 10 PC sürümünden sonra tamamlanacağını da göz önünde bulundurursak “Lumia 940 ne zaman çıkacak?” sorusu için tahminimiz iyimser olarak 2015 son çeyreği olarak gözüküyor.

Diğer Microsoft Lumia 940 XL modelinde ise 2560×1440 çözünürlükteki 5.7 inç ekranın yanında, 32GB versiyonunda 6 çekirdekli Snapdragon 808, 64GB ve 128GB’lık versiyonda 8 çekirdekli Snapdragon 815 işlemci, 4GB RAM, 3.950mAh batarya, dijital kalem desteği ve İntel RealSense 3D teknolojisine yer verilmiş. iki modelde de Zeiss lens, üçlü LED flaş, 4K video kaydı ve üçüncü nesil OIS teknolojisine sahip 25MP çözünürlükte PureView kamera, ön kısmında Kinect sensörlü geniş açılı bir 5 MP kamera bulunuyor.

Süper hızlı şarj özelliği bulunan cihazların Windows 10 sürümü ile aynı anda piyasaya sürülmesi bekleniyor. 2015 yılının en çok beklenen cihazlarından biri olan bu model 2K ekran ile gelmesi bekleniyor. Sonuç olarak bakarsak Lumia 940 modeli oldukça yüksek donanım özelliklerine sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. Peki diğer dev rakipleri ile yarışabilecek mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir