Microsoft Lumia 940XL Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında geri planda kalan Microsoft yeni amiral gemisi olan Lumia 940XL modeli ile iyi bir çıkış arayışında. Sızdırılan Microsoft Lumia 940XL özelliklerine bakacak olursak oldukça sağlam bir akıllı telefon geliyor diyebiliriz. Microsoft piyasadaki sayılı markalardan biri olmak için devamlı çalışmalar içerisinde. Dev rakipleri arasında yerini alabilmek için yeni amiral gemileri ile hamle yapmaya devam ediyor. Bu modellerden biri ise Lumia 940XL.

facebook müşteri hizmetleri

Microsoft İOS ve Android platformlarının arasına Windows Phone işletim sistemi ile giriş yapmıştı. Fakat Android ve İOS sistemlerinin arasında fazla söz sahibi olamamış geri planda kalmıştı. Fakat Microsoft’un Nokia’ı satın alması bir o kadar iyi iken diğer yandan Windows Phone işletim sisteminden vazgeçmemesi kendisini piyasada gölgede bırakma durumunda kaldığını söyleyebiliriz. Son amiral gemisi Lumia 930 modelinin ardından yeni amiral gemisi Lumia 940XL ile ilgili bazı iddialar ve söylentiler çıkmaya başladı.

En Genç Microsoft Uzmanı

Sızdırılan Lumia 940CL özelliklerine giriş yaparsak 3 GB RAM kullanacak ve gücünü Qualcomm’un Snapdragon 810 modelinden alacak. Diğer yandan MicroSD kart desteği bulunmadığından dahili depolama 32 GB olarak belirlenmiş. İşletim sistemi olarak Windows 10 kullanılacağı bekleniyor ve 20 megapiksel bir ana kamera 5 megapikselde ön kamera olacak. Donanımsal özelliklerine bakarsak piyasadaki Sony, Samsung, LG, HTC gibi dev markaların amiralleri ile rahat bir şeiklde yarışabilecek. Yeni modelin fiyat ve çıkış tarihi konusunda henüz hiçbir bilgi bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir