Microsoft Lumia 950 XL Özellikleri ve Tanıtımı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanların en çok beklenen telefonlarından olan Microsoft‘un yeni telefonu hakkında sonunda resmi tanıtım haberi geldi. Buna göre daha önce verdiğimiz bilgilerin de sızıntıdan ibaret olmadığı ayrıca verilen resimlerin de bire bir uyduğu da ortaya çıktı. Teknoloji haberleri ve tüm akıllı telefon haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Lumia 950 XL Özellikleri ve Tanıtımı yapılarak piyasaya sürülmesi öncesi son engeli de açtı. Kısa süre önce de paylaştığımız gibi özellikler neredeyse aynı. Ayrıca telefonun resmi onaylı fotoğrafları da artık piyasaya yayıldı. Lumia 950 XL telefonu hakkında tüm detaylı bilgi için haberimizi okumaya devam ediniz.

Lumia 950 XL Özellikleri

Microsoft Lumia 950 XL fiyat

Bilindiği gibi Microsoft akıllı telefon piyasasına da girmiş ve etkili telefonları ve tasarımlarını burada da ispatlamıştı. Bugün yapılan resmi etkinlikle tanıtılan telefon özellikleri ile adından söz ettirecek gibi duruyor.

Lumia 950 XL Tasarımı Nasıl

Microsoft Lumia 950 XL inceleme

Lumia 950 XL telefonu diğer alt modellerine göre daha ince ve daha parlak görünümü ile geliyor. Ayrıca sağlam tasarımlı ekranı ve dayanıklı dokunmatik ekranı ile de yine kalitesini ispatlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Lumia 950 XL telefonun ekran boyutu ise 5.7″ çapında olacak. Ayrıca Hd ekran ile net bir görünüm ile birçok oyunun daha canlı oynanacağı müjdesini bizlere veriyor. Lumia 950 XL ekranı Quad HD OLED teknoloji ise sıradan HD ekranların aksine daha güçlü ekranı ve tasarımı ile karşımıza çıkacak.

Lumia 950 XL Kamerası Nasıl Olacak?

Microsoft Lumia 950 XL Özellikleri

Telefonun kamerası ise adeta kendisine hayran bırakacak. Lumia 950 XL kamerası ile piyasayı adeta sarsacak ve birçok telefon ile de rekabet edecek. Tam 20 Megapiksel kamerası ile canlı görüntü almanız için size hizmet sunacak. Ön kamerası 5 Megapiksel ile de yeterliliğini yine ispatlıyor. En son çıkan telefonlar ile de sonuna kadar rekabet edecek kalite olduğu bugün sonunda tescillendi. Microsoft telefonları bakalım piyasada nasıl etki bırakacak.

Lumia 950 XL İşlemcisi Ne Olacak?

Lumia 950 XL 8 çekirdekli işlemci ile yine kaliteli olacak. 4.5g ve 64 bit destekli olacak. İşlemci adı ise Snapdragon 810 olacak Lumia 950 XL bu sayede harika bir j-hıza ulaşacak. Ayrıca Lumia 950 XL 32 Gb arttırılabilir hafıza desteği verecek. Ayrıca cihazda ram kapasitesi 3 gb ddr4 olacak.

Lumia 950 XL En Çok Dikkat Çeken Özellikleri

Ayrıca telefon bilindiği ve tahmin edildiği gibi Windows 10 işletim sistemi ile karşımıza çıkarken bu özellik adeta bilgisayara dönüşecek. Her yerde bilgisayarınız olacak kısacası bu özellik ise Lumia 950 XL telefonun her hangi bir ekrana bağlandığında aynı Bilgisayar gibi kullanabileceksiniz. Bu özelliği bilhassa oldukça yeni ve tercih edilecek gibi gözüküyor. Teknoloji haberleri ve dahası için sitemiz hizmetlerine devam edecek.

Microsoft Lumia 950 XL Fiyatı İçin Tıklayınız!

Microsoft Lumia 950 XL İle İlgili Diğer Haberler için Tıklayınız!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir