Microsoft Office 2016 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Office‘in tüm zamanların en faydalı yazılım paketlerinden biri olduğu konusunda tartışmak için bir sebebimiz bile yok. 1990‘dan beri hayatımızda eğitimden tutun da şirket yönetimine kadar her türlü mecrada kendine bir yer bulan Microsoft Office, şaşırılacak derecede bize nostaljik duygular da yaşatabiliyor (Ataş?). Microsoft Office 2016 da 25 yıl boyunca atalarının gösterdiği başarıyı göstermeye ve Microsoft‘un yüzünü güldürmeye devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

5 Mart tarihinde OSX, 4 Mayıs tarihinde ise Windows için ücretsiz olarak kullanıma sunulan Microsoft Office 2016 önizleme sürümü, Microsoft‘un yaptığı açıklamaya göre şu anda tam 1 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor ve bunun tarihi bir rekor olduğuna dikkat çekiliyor. Diğer Microsoft Office sürümlerine göre daha iyi bir altyapı ve görsel deneyim sunan Microsoft Office 2016 önizleme paketi, yapılan hesaplamalara göre günde ortalama 12,000’in üzerinde kişi tarafından indiriliyor. Bir önizleme sürümünün bu kadar çok talep edilmesi Microsoft için çok iyi bir şey tabii ki.

Şimdilik Microsoft Office 365 üyeliği gerektirmeden kullanabileceğiniz Microsoft Office 2016 önizleme sürümünü edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. 300 lira civarında bir fiyat etiketine sahip olacak olan tam sürümün ise bu senenin ikinci yarısında satışa sunulacağını hatırlatalım.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir