Microsoft Office 365 Aboneliği Öğrencilere Bedava!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft, dünyanın her yerindeki öğrencilere çok güzel bir hizmet sunmaya kendisini hazırlıyor ve son günlerde gözümüze pek bir sevecen gözüküyor açıkçası. Öğretim yılının ortasında neredeyse bir iyilik meleğine dönüşen ücretsiz Microsoft Office 365 aboneliğini ABD’nin dışına çıkararak dünya üzerindeki tüm öğrencilerle paylaşacak.

facebook müşteri hizmetleri

Microsoft Office 365

Öğrencilerin ücretsiz Microsoft Office 365 hizmetinden faydalanması için okulların, personel ve fakülteler için Office 365 aboneliğini satın alması gerekmekte. Satın alındıktan sonra öğrenciler, okul tarafından verilecek olan e-posta aracılığıyla Office 365’e ücretsiz ulaşabiliyor. Kayıt işlemi sonlandığında ise öğrenciler en yeni Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access ve Publisher yazılımlarına ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

Öğrenciler bu tekliften ve Office Online, 1 TB’lık OneDrive depolama hafızası gibi hoş tekliflerden yararlanıp yararlanamayacağını da Office’in web sitesi üzerinden öğrenebiliyor.

Bunlara ek olarak, Microsoft Next Chapter Etkinliğinde Öğrendiğimiz 10 Yenilik ve Microsoft Spartan Tarayıcı Mobil Sürümü Duyuruldu yazılarımıza da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir