Microsoft Office 365’ten Kullanıcılara Sınırsız Depolama!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

office 365 1

Dün yani pazartesi yapılan bu duyuruyu Microsoft Office 365 kullanıcıları sevinçle karşıladı. Bildiğiniz gibi OneDrive, Google Drive‘a benzer bir biçimde çalışıyor. Size içerik verilerinize tüm cihazlarda erişim, paylaşım ve dosyalarınızda iş birliği yapma olanağı veriyor. Geleneksel Microsoft Office‘in aksine, OneDrive platformu otomatik olarak güncelleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google Drive, Box, Dropbox ve diğer veri depolama platformları, sınırlı bir veri depolama/saklama kapasitesine sahip durumda. Bu sınırı biraz daha genişletmek istiyorsanız sürekli daha fazla yer satın almak zorundasınız ve sabit bir sınırsız depolama alanı ücreti yok. Sınırsız veri depolama alanına sahip platformlardan biri olan Bitcasa, bu olaya geçen hafta son verdi ve Microsoft‘a bu rekabet alanında öne geçmesi için büyük bir fırsat verdi.

Office365

Değişim hemen başlayacak. Eğer sınırsız veri depolama alanına sahip olmak isteyen ilk kullanıcılardan biri olmak istiyorsanız, Microsoft‘un bekleyenler listesine hemen adınızı yazdırın ve sıraya girin.

Microsoft Office 365, tüm Office özellikleri ve sınırsız veri depolama alanı dahil olmak üzere kullanıcılarından ayda sadece $6.99 almayı planlıyor. Değişim önümüzdeki ay başlayıp devam edecek ve kullanıcılar tam sınırsız veri depolamaya geçene kadar şimdilik geçici olarak 1 TB depolama alanına erişebilecekler.

Bir Microsoft sözcüsünün ifade ettiği söyleme göre şu anda güncel 7 milyon Microsoft Office 365 kullanıcısı bulunuyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir