Microsoft Office Artık Tüm Android Kullanıcılarına Açık

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Windows Phone ve iOS‘tan sonra Ocak ayında Android tabletlere de çıkış yapan Microsoft Office‘in Android telefon sürümü önizleme sürümünden çıkarak resmen tüm kullanıcılara açıldı. iOS modeliyle neredeyse birebir aynı olan Microsoft Office mobil sürümü, kullanıcılara belgelerini inceleme ve küçük değişiklikler yapabilme yetkisini veriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bir mobil uygulamaya göre oldukça fonksiyonlu olan Microsoft Office, yine de sizin geniş ve kapsamlı belgeler yapabilmenizi sağlayamıyor. Bunun yerine size belgelerinizi, tablolarınızı ve sunumlarınızı inceleme ve üzerinde ufak düzenlemeler yapmanıza olanak sağlıyor. Word, Excel ve Powerpoint‘in mobil versiyonları ayrıca Dropbox ve OneDrive desteği de içeriyor.

Android‘de Google Docs uygulamasına güzel bir alternatif olan Microsoft Office‘i buradan telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Ancak en başından da belirttiğimiz gibi bu uygulamadan çok büyük beklentilerinizin olmaması sizin menfaatinize olur.

Microsoft Office‘e şu an itibarıyla PC, Mac, iPhone, iPad, Windows Phone, Windows Tablet, Android telefon ve Android tabletlerden ulaşabilirsiniz. En azından şu an hangi office uygulamasını kullanıyorsanız Microsoft Office ona iyi bir alternatif olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir