Microsoft Sway Tüm Kullanıcılara Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Office ailesinin yeni üyesi olarak duyurulan Sway tüm kullanıcılar için erişilebilir durumda.

Daha önce sadece davetiye yoluyla üye olunabilen uygulamanın herkese açılması ile birlikte bir duyuruda başka bilgiler de bulunuyordu.

Sway Preview sürümünü aktif etmemizin üzerinden 10 hafta geçti ve şimdiden 1 milyondan fazla farklı ziyaretçi Sway.com’u ziyaret etti. Ayrıca Sway ailesine katılmak isteyen 175.000 kişi bize başvurdu ve bu sayı her gün daha da artıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yaklaşık 70 gün aktif kalan Sway, verilen rakamlara göre, günlük 14.285 hit ve 2500 yeni üyelik başvurusu alıyor. Toplam ziyaretçi sayısını Microsoft‘un “1 milyondan fazla” olarak belirttiği düşünülürse, günlük ziyaretçi sayısının daha da yüksek olduğunu tahmin ediyoruz.

Ekim ayında duyurulan yeni Office uygulaması geçtiğimiz ay Yeni Zellanda’da bulunan kullanıcıların erişimine açılmıştı. Diğer ülkelerden ise ancak davetiye yoluyla üye olunabiliyordu.

Uygulamanın arkasında ismin Microsoft olmasının bir avantaj olduğu kesin, fakat yine de kullanıcıyı sıraya sokan bir üyelik sisteminin daha az trafik almasını bekliyorduk. Şu an için oldukça başarılı gözüküyor.

Artık Sway herkesin kullanımına açıldığına göre, Office ailesinin yeni üyesinin nasıl bir performans sergileyeceğini yakında göreceğiz.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı