Microsoft Tokyo Game Show’da Yok

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yazılım ve donanım devi Microsoft, Eylül’de Japonya’da gerçekleşecek olan Tokyo Game Show’da konferans düzenlemeyeceğini açıkladı.

Şirketin Japonya pazarlama sorumlusu Masayuki Inoue’nin açıklamalarına göre bu sene Microsoft Tokyo Game Show’da bulunmayacak. “2015 ilgi çekici yapımlarla oyuncuları memnun etmeye devam edecek, buna şirketin birinci parti ve özel oyunları da dahil” şeklinde konuşan Inoue sözlerine “Bu sene Microsoft Tokyo Game Show’da konferans düzenlemeyecek, ancak son çıkan Xbox haberlerini hayranlar ve medyaya sunmak için çeşitli hazırlıklar yapıyoruz. Elimizden geldiğince elimizi çabuk tutup yeni haberler hakkında insanları bilgilendireceğiz” şeklinde devam etti.

facebook müşteri hizmetleri

Xbox konusunda Japonya’da çok fazla hayran olmasa ve Tokyo Game Show’a Microsot için giden neredeyse olmayacak olsa bile Inoue şirketin Japonya için gelecekteki planları hakkında herkesin hazır olması gerektiğini de belirtti.

Neredeyse yerlerde olan satışlara rağmen Microsoft hala Japonya’dan umudunu kesmiş değil. Aksine, oyuncuların konsola yakınlaşması ve bir şans vermesi için yakın zamanda Japonya’da konsola dev bir indirim yapılmıştı.

Her ne kadar Tokyo Game Show’da bulunmayacak olsa da Microsoft zaten E3’te oldukça büyük duyurular yapmıştı ki buna Keiji Inafune’nin stüdyosu Comcept’in yeni oyunu ReCore da dahil. Çoğu kişi ReCore’u Microsoft’un Japon pazarına giriş yapmak için kullanacağını söylüyor ki bu konuda çok da haksız sayılmazlar. Keiji Inafune sonuçta bu, ismini duyanlar Tokyo’da önlerini ilikliyor. Mega Man’i yapmış adam, lütfen…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir