Microsoft Windows 7’den Elini Çekiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft, PC kullanıcılarına yeni göz bebekleri Windows 10’u sunmaya hazırlanırken, şu anda dünyada en çok kullanılan işletim sistemi Windows 7’ye yeni güncelleme geliştirmeyi kesiyor.

Açıklamalara göre, 14 Ocak’tan itibaren Windows 7’ye büyük güncellemeler gelmeyecek. Yani işletim sisteminde arayüz eklentileri, performans artırma gibi doğrudan değişiklikler artık söz konusu değil.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 7’nin güvenlik desteği ise 14 Ocak 2020’ye kadar devam edecek ve bu tarihe kadar görülen açıklara yamalar gelmeye devam edecek.

Açıkçası buna üzülmedim diyemem. Ben şu an Windows 7 kullanıyorum ve bana sorarsanız Microsoft’un şimdiye kadarki en iyi işletim sistemidir 7. Daha önce XP de kullandım, Vista da kullandım, 8 de. Belki 7’ye alışmış olduğumdandır, bilmiyorum ama 8’den beklediğim şeyi bulamadım. Tabi henüz Windows 10’u deneme fırsatı bulabilmiş değilim doğal olarak ama sanırım 2020’ye kadar Windows 7 kullanacağım ve gerçekten parlayan bir işletim sistemini bekleyeceğim. Kim bilir 2020’ye kadar neler göreceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir