Microsoft Wunderlist’in Peşinde

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yazılım devi Microsoft, ihtiyaç doğrultusunda şirketler satın almaya devam ediyor. Dev şirket bu kez gözünü Wunderlist isimli uygulamanın yapımcısı Berlin merkezli şirket 6wunderkinder‘in peşinde.

facebook müşteri hizmetleri

6wunderkinder şirketi Mac, Windows, Windows Phone, Chromebook, Kindle Fire, Android ve iOS platformunda yer alan popüler yapılacak listesi oluşturma uygulaması Wunderlist‘in arakasındaki geliştirici firma. Bu popüler servisi bünyesine katmak için yaklaşık 250 milyon doları gözden çıkarttığı belirtilen Microsoft, yine satın aldığı Sunrise takvim uygulaması ile Wunderlist arasında etkili bir entegrasyonu da hayata geçirmişti.

Konu hakkında resmi ağızlardan gelen herhangi bir açıklama bulunmazken, Wunderlist sınıfının en iyi çözümlerinden birisi olarak uzun zamandır aktif olarak faaliyet gösteriyor ve Microsoft’a kullanıcı deneyimi açısından büyük değer katabileceği tahmin ediliyor.

6wunderkinder‘in 2011’den beri faaliyette olan uygulaması Wunderlist‘in şu an 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Üyelik sistemi ile çalışan uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da daha faal kullanmak için Wunderlist Pro isimli ücretli sürümünü de satın alabiliyorsunuz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir