Microsoft Yeni Harici Batarya Modellerini Duyurdu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasada bulunan tüm akıllı telefonlarda neredeyse tüm donanımsal özellikler gelişmiş durumda. Özellikle kamera konusunda neredeyse fotoğraf makinasını gerektirmeyen cihazlar bulunuyor. Fakat batarya konusunda hala firmaların çağ atlamaları gerekiyor. Bazı kullanıcılar bataryalarının uzun gitmemesi konusunda şikayetçi oluyorlar. Bu noktada çeşitli firmaların ürettikleri harici bataryalar devreye giriyor. Son olarak Microsoft DC-32, DC-33 ve DC-34 modellerinde 5200, 9000 ve 12000 mAh büyüklüklerinde harici şarj cihazlarını duyurdu.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni harici şarj makinalarının özellikleri ise LED ekran haricinde yanında güç gösterge tuşu bulunuyor. Düğme ile cihazın ne kadarı boş ne kadarı dolu olduğunu görebiliyorsunuz. Şarj sürelerine göre sıralarsak 12000 mAh boyutlu batarya 380 dakikada full şarj oluyor, 9000‘lük versiyon olan model 280 dakikada şarj oluyor ve 5200 olan batarya ise 160 dakikada tam şarj olabiliyor.

Microsoft Sınırsız Wifi

Microsoft’a ait olan bu harici bataryaların fiyatları ise küçükten büyüğe doğru 35, 45 ve 55 Dolar olarak fiyatlandırılmış durumda. Bu bataryalar daha çok uzun seyahatlerde kullanabileceğiniz kullanışlı ürünler diyebiliriz. Ayrıca ağırlıkları ise yine küçükten büyüğe doğru 141, 215 ve 275 gram ağırlığında. Boyutlar ise üç modelde 100mm boy ve 15 mm ene sahip. Microsoft harici batarya piyasında bakalım ne gibi işler yapacak. Ayrıca Microsoft ilerleyen zamanlarda harici batarya çeşitlerini arttırıp her bütçeye göre yeni modeller çıkarması bekleniyor. Bakalım satış çıtasında harici bataryaları ne kadar satacak göreceğiz. Bu harici şarj cihazların tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu olduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir