Microsoft’un Katlanabilir Klavyesi Sadece 100 $

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft‘un evrensel katlanabilir özellikteki klavyesi ( Android, iOS ve Windows ile uyumlu ) Universal Foldable Keyboard 100 dolar ile satışa çıkarıldı.

Microsoft bu sefer bundan sonra sayılı günler kalan yeni işletim sistemi Windows 10’u ile değil, kendi üretimi spesiyal katlanabilir özellikteki bir klavyesi ile karşımıza çıktı. Altını çizerek söylüyoruz, zira bu klavye sadece bilgisayarlar ile değil, aynı zamanda iOS ve Android gibi mobil taşınabilir akıllı işletim sistemleri ile bile ahenkli çalışabiliyor. Microsoft yapımı olduğu için Windows Phone’lar ile herhangi bir ahenk sorunu da haliyle yok.

Ancak hususi yapan sadece bu da değil, zira bu klavye kablosuz ve katlanabiliyor. Tamamen ortadan ikiye katlayıp çok basit bir şekilde taşınır yapılan klavyeyi çantanıza dizüstü bilgisayarınızın yanına da koyarak istediğiniz yere götürebilme şansınız var.

facebook müşteri hizmetleri

mk_UFK_blk_otherviews

Yukarıdaki görselde bile görebileceğiniz kabilinden T-Y, G-H, B-N tuşlarının bulunan hizasından ikiye bölünen katlanabilir klavye tam da bu tarafından katlanabilir bir yapıda. Bu sebeple kullanımı bir kaç kullanıcıya göre meşakkatli olabilir lakin 10 parmak kullanıcılarını etkilemeyecek bir gidişat olduğunu da belirtmiş olalım.

İnce ve hafif yapısı ile dikkat çeken evrensel Foldable Keyboard adındaki klavye fiil ve olağan kullanıcılara müteveccih olduğu için rahatlık bir tuş dokunma hissi uyandırıyor. Hatta klavye hissiyatı Surface 3’ten ilham alınarak tasarlanmış. Diğer özelliği ise suya ve toza duyarlı olan klavyenize de mütehammil olan klavyenizin üstüne bir şeyler dökerseniz silin, geçecektir.

Microsoft mağazalarında, Microsoft online mağazasında ve Amazon’da satışa sâdır bu klavye şuan 99.95 Dolar, şu demek oluyor ki 100 Dolar kadar bir fiyatıyla olağan bir klavye için epey güçlü bir fiyata sahip bulunduğunu görüyoruz. Bunu da katlanabilir yapısı ve bütün platformlar ile uyumluluğu sayesinde arttırıldığını söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir