Microsoft’un Sınırsız Wifi Projesinin Detayları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji geliştikçe insanların internet ortamında vakit geçirme süreleride artıyor diyebiliriz. Artık birçok ortamda Wifi erişimi mümkün olsada Microsoft, Wifi ile ilgili bir proje çalışması içerisinde. Şirket “Microsoft Wifi” adında bir proje üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Fakat microsoft, yeni projesi hakkında tam detayları vermiş değil. Microsoft tarafından VentureBeat’e gönderilen açıklamada yaptıkları çalışmalar kesinleşmiş fakat Microsoft yeni projesine dair daha geniş kapsamlı detayları henüz belirtmemiş.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni servisi ile dünyadaki tüm noktalardan sorunsuz bir Wifi ağ erişimi mümkün olacak. Bu servis çeşitli bağlantı noktalarından sağlanacak ve OS X, İOS, Android ve Windows cihazlar bu ağlara erişebilecek. Proje sayesinde her noktadan sorunsuz bir Wifi ağı sağlansada Microsoft’un bu servisi bedava yapacağı pek düşünülmüyor.

Lumia 940XL özellikleri

Bu yeni servisten faydalanabilmek için Microsoft Office 365 kurumsal abonesi, Microsoft cephesinden sunulan Wifi teklifleri veya Skype Wifi abonesi iseniz bu servisten yararlanabileceksiniz. Eğer yukarda saydığımız üç seçenekten birine sahip değilseniz her noktadan erişebileceğiniz bu servisten faydanalamayacaksınız. Microsoft bu yeni servis ve projesini yakın zamanda hayata geçirmeyi hedefliyor fakat bu dağıtım ne kadar bir sürede tamamlanır bilinmiyor. Microsoft, Windows 10 haberlerinden sonra Wifi projesi ile gündeme gelmeye hazırlanıyor diyebiliriz. Fakat projenin ücretsiz olmaması kullanım kitlesini kısıtlayacak gibi duruyor. Bu proje ile ilgili haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Ücretli olursa olabilecek rakamlar henüz belirlenmiş değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir