Microsoft’un Yeni Lumia Telefonu Ortaya Çıkmış Olabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft tarafından satın alınan Nokia‘nın Lumia serisine ait telefonlar genellikle orta segment kullanıcılarına hitap ediyordu. Lumia, uzun bir sürenin ardından Microsoft ismi altında ilk amiral gemisi akıllı telefonuna kavuşuyor olabilir.

Bir süredir hakkında söylentiler olan Lumia McLaren‘a ait ilk prototip görüntüler Çin’de bir açık arttırma sitesi tarafından ortaya atıldı. Açık arttırma sitesinde ortaya çıkan akıllı telefon Nokia RM-1052 ismi ile listeleniyor.

lumia-prototype-06

Hem tasarımı hem de kamera arayüzü bakımından Lumia 1020‘yi andıran telefonun arka yüzey fotoğraflarında “Microsoft Mobile malıdır” ve “Satılık değildir” ifadeleri bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

lumia-prototype-07

Listelenen telefon hakkındaki bilgiler ise dört çekirdekli işlemciye 2 GB RAM kapasitesine ve 1080p görüntü veren ekrana sahip olduğunu söylüyor. Görüntülere bakıldığında ekranın 5 inç boyutunda olduğunu tahmin ediyoruz. Kasası ise alt kısımda kullanılan plastik dışında alüminyumdan yapılmış gibi duruyor.

lumia-prototype-01

Geçtiğimiz yaz aylarında Microsoft‘un McLaren‘ı iptal ettiği dedikoduları ortaya çıkmasına rağmen ortaya çıkan bu resimler bir çok insanı heyecanlandırmış durumda. McLaren iptal edilmeden önce “3D Touch” teknolojisine sahip olacaktı. Bu teknoloji sayesinde Kinect benzeri bir hareket algılama sistemi ile telefonu kullanmamızın mümkün olduğu söyleniyordu.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir