Mighty No 9 Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mega Man serisinin yaratıcısı Keiji Inafune‘nin Mega Man’in ruhani devamı olarak geliştirdiği Mighty No 9 çıkış tarihi açıklandı.

Kuzey Amerika için 15 Eylül, Avrupa için ise 18 Eylül‘de çıkacak olan oyun PS4, XBOX One ve Wii U için hem kutulu hem de dijital olarak satışa sunulacakken PC, PS3, XBOX 360, Mac ve Linux için ise sadece dijital olarak çıkış yapacak. 3DS ve PS Vita çıkışı ise diğer platformlardan biraz daha geç olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun çıkış tarihi ile beraber oyunla ilgili yeni bilgiler de açıklandı. İngilizce seslendirme ile beraber tüm versiyonlarda Japonca ve Fransızca seslendirme desteği olacak oyunda altyazı dili olarak İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Lehçe ve Brezilya Portekizcesi dilleri seçildi.

Oyun için yayınlanacak olan DLC’nin ismi de duyuruldu. “Ray” isimli DLC oyuna yeni bölümler ekleyecek ve boss dövüşü olarak baş karakter Beck‘in rakibi Ray‘i ekleyecek. Oyuncular Ray’i yendikleri takdirde karakteri oyunda istedikleri bölümde kullanabilecekler. Bahsettiğimiz DLC oyunun Kickstarter kampanyasına bağış yapan herkes için oyunla beraber ücretsiz olarak yollanacak.

Mega Man oyunlarıyla ünlenmiş Inti Creates tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından dağıtılacak olan Mighty No. 9 ilk kez 2013 Penny Arcade Expo’da Inti Creates tarafından duyurulmuştu. Oyunun 3DS ve PS Vita sürümlerinin geliştiriciliğini ise Inti Creates değil, zamanında DS gibi bir platformda başarılı survival horror oyunları yapmış olan Renegade Kid üstlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir