Mojang’dan Minecraft 2 Mi Geliyor !?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mojang firması Gamescom 2015’te konuyla ilgili sorulara cevap verdi. “Minecraft 2 konusunda şirketimizde bir çalışma ve düşünce yok.”

“Ama olmayacak diye bir kural yok.”

Mojang’dan Luke Karmali, Minecraft’ın devamının yapılmasının konuşulduğu iddialarını reddetmekle beraber şirketin CEO’sun var olan oyunun devam etmesi ve gelişmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

MİNECRAFT 2 GÜNÜN BİRİNDE GELEBİLİR.

Jonas Martensson Gamescom’da öneriler konusunda dikkatli olduklarını ve hiçbir zaman devam oyunu düşünmediklerini belirtirken Mojang oyun ekibinin oyunun en azından 10 yıllık ömrü olduğuna inandıklarını ekledi.

facebook müşteri hizmetleri

“Her şeyden önce şu an Minecraft 2 hakkında hiçbir konu geçmiyor.” Dedi ve ekledi: “Yakın bir gelecekte olmayacağını söyleyebilirim ama bunu uzun vadede garantileyemem.”

minecraft2

Minecraft Çapraz Platform Desteğine Sahip Olacak !

“Benim düşüncem her zaman oyuncuların fikirlerine değer vermek ve dinlemek. Ve önümüzdeki en büyük adım tüm platformları tek bir oyun haline getirebilmek ve tüm oyunculara birlikte oynayabilme fırsatı vermek. Biz tüm topluluğumuzun yaratıcılığının hala var olduğuna emin olmak istiyoruz. Böylece biz toplumun mod ve eklenti yapmalarını destekleyecek ve güçlendireceğiz. Daha sonra topluluk 5 yıl içinde kontrolü ele alacaktır.”

 

Mojang’dan gelen yorum bu şekilde. Ancak oyuncularını dikkate alan bu şirket Minecraft 2 söylentilerine iyice ilgiyi arttıran oyunculara uzun süre kayıtsız kalamayacağa benziyor. Kimbilir, belki de biz oyuncular için uzun vadeli de olsa bir sürpriz hazırlıyorlardır ..?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir