Minecraft İsim Değişikliği Şansı Getiriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Minecraft oyuncuları için iyi haber Mojang’dan geliyor. Artık isimlerinizi değiştirebileceksiniz.

Minecraft’ı satın alırken seçtiğiniz isimden memnun değilseniz, artık isminizi istediğiniz gibi değiştirme şansına sahipsiniz. 4 Şubat tarihinde aktif olacak olan yeni sistem ile oldukça basit bir şekilde isminizi değiştirebileceksiniz.

İsminizi değiştirebilmek için tek yapmanız gereken şey, hesabınıza giriş yaparak kendinize yeni bir isim belirlemek. Eğer seçtiğiniz isim başkası tarafından kullanılmıyorsa başarıyla değiştirilecektir. Daha sonra tekrar değiştirmek isterseniz, 30 gün boyunca beklemek zorundasınız.

facebook müşteri hizmetleri

minecraft

Eğer daha önceki isminizi değiştirir, fakat sonra o isimden memnun olduğunuza karar verirseniz korkmayın. İsminizi değiştirdikten sonra, eski isminiz 37 gün boyunca başka bir oyuncu tarafından alınamayacak. Bu sayede 30 günlük süre dolduktan sonra eski isminizi geri alma imkanınız olacak.

İsminizi değiştirmeniz karakterinizin üzerindeki eşyaları veya diğer oyuncularla etkileşiminizi etkilemeyecek. Eğer oyunda birisi sizi engellemişse, yeni bir isim alarak ona ulaşmanız mümkün olmayacak. Engel hala yerinde duruyor olacak.

Mojang tarafından yapılan bir diğer açıklama ise Minecraft: Pocket Edition hakkında. Geçtiğimiz Nisan ayında 21 milyon satış rakamını geçen Pocket Edition, toplamda 30 milyon kopya satmayı başarmış durumda. Geçtiğimiz aylarda Windows Phone cihazlara da gelen oyunun hangi platformda ne kadar sattığı ise belirtilmemiş durumda.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Minecraft İsim Değişikliği Şansı Getiriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir