Minecraft: Story Mode’dan İlk Fragman!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz 2014 ayında Telltale Games ile anlaşma yaptığını duyuran Mojang, Minecraft evrenine yeni bir boyut getiriyor!
The Wolf Among Us ve The Walking Dead gibi serilerin yapımcılığını üstlenen Telltale Games, Minecraft: Story Mode’u duyurdu. Konsollar, mobil cihazlar ve bilgisayarlar için yayınlanacak olan Minecraft: Story Mode 2015 yılında piyasaya çıkacak.

Oyun hakkında “Minecraft kadar havalı bir oyun!” diyen Mojang, Minecon’da Minecraft: Story Mode’un ilk fragmanını yayınladı.

İşte Minecraft: Story Mode’dan ilk fragman:

facebook müşteri hizmetleri

Oyun hikaye olarak “resmi” bir Steve hikayesi yaratmayacak ya da Minecraft dünyasını anlatmayacak. Nether, Farlands ve End diyarlarına da yer verecek olan oyun, oyuncunun kararlarına göre şekillenecek. Jesse isimli bir karakter ve arkadaşlarının maceralarını konu alacak oyunda ana konu “The Order of the Stone” üzerine kurulu olacak.
Patton Oswalt, Brian Posehn, Ashley Johnson, Scott Porter, Martha Plimpton, Dave Fennoy, Corey Feldman, Billy West ve Paul Reubens gibi tanıdık insanların seslendiriciliğini yaptığı oyunda, daha önce hiç Minecraft oynamamış olanlar bile hiç sorun yaşamadan oynayabilecek. “Episode” şeklinde parça parça olan oyundaki her episode için ayrı ayrı ücret ödenmesi gerekecek ancak tek seferlik Season Pass ile tüm oyuna indirimli bir fiyattan da sahip olabileceksiniz.
Oyun, iOS ve Android cihazlara, Mac ve Windows bilgisayarlara, Sony Playstation 3 ve Playstation 4’e ayrıca Microsoft Xbox 360 ve Xbox One’a yayınlanacak.

4 thoughts on “Minecraft: Story Mode’dan İlk Fragman!

 • 6 Temmuz 2015 at 22:43
  Permalink

  bari fiyati fazla olmasa DÇ:Ç

  Reply
 • 6 Temmuz 2015 at 21:43
  Permalink

  bari fiyati fazla olmasa DÇ:Ç

  Reply
 • 24 Temmuz 2015 at 23:53
  Permalink

  keşke ücretsiz olsa mq piç taltela games notch yazıklar olsun :'(

  Reply
 • 24 Temmuz 2015 at 22:53
  Permalink

  keşke ücretsiz olsa mq piç taltela games notch yazıklar olsun :'(

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir