Minecraft Windows 10 Edition Beta Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Minecraft oyununun severlerini çok sevindiren bilgi bugün Minecon 2015’de Mojang’dan geldi. Minecraft’ın Microsoft tarafından satın alınmasının arkası sıra Windows Phone platformuna gelen oyunun, sadece Windows 10’a mahsus betası dün duyuruldu.

Xbox Live desteğiyle Windows 10 platformlarında kullanılabilir bir durumda olacak olan Minecraft Windows 10 Edition Beta, PC’sine Minecraft satın alan kullanıcılar için Windows 10 mağazasında şuan için indirilebilir durumda. Henüz satın almamış kullanıcılar için 10 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun hâlâ beta durumunda olduğunu vurgulayan geliştirici şirket, bir çok yeni özelliğin ve eklentinin parasız güncellemelerle oyuna dahil edeceğini paylaşıyor. Windows 10’a özel olarak tasarlanan Minecraft’ın olağan versiyonundan farklı özellikleri şimdilik şu şekilde paylaşılıyor:

  • 7 kişiye kadar Xbox Live arkadaşlarınız ile ortak oynayabileceğiniz online multiplayer modu
  • Minecraft’ın Windows Phone sürümü olan Pocket Edition kullanıcıları ile ortak oynayabileceğiniz çoklu oyuncu modu ilerleyen güncellemelerde eklenecek
  • Kontrolcü, klavye veya dokunmatik olarak oynama imkanı
  • Oyun içi DVR ile içeriği kaydedin
  • Kullanıcı mekanizmalarını geri bildirim yaparak oyunun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz

Mojang geliştirici firması, Minecraft’ın 20 milyon etkin kullanıcıya ulaşmış olduğunu, Windows 10 sürümünün de böyle devam ederek dev kullanıcı kitlesine kısa bir sürede ulaşabileceğini paylaşıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir