Mobil Google Chorme Rekor Kırıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android işletim sistemine sahip bir çok cihazda internet tarayıcısını bulmak mümkün ancak genel olarak kullanıcılar Google Chorme‘u daha çok tercih ediyor gibi gözüküyor. Yabancı kaynaklı olan bir site geçtiğimiz hafta yaptığı bir anketin sonuçlarını sitesinde yayınladı. Yayınlanan ankette Android kullanıcılarının son dönemde en çok kullandıkları internet tarayıcıları ile ilgili sorular soruldu. Genel olarak Google Chrome‘un çok sayıda kullanıcıya sahip olduğu biliniyordu ancak site de dahil olmak üzere hiç kimse diğer internet tarayıcıları ile arasında bu kadar fark olacağını tahmin etmiyordu ancak mobil Google Chorme rekor kırıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google Chrome yapılan oylama sonucunda oyların 4’te üçünü alırken, Firefox oylarda %10 bile alamadı. Oyların büyük bir çoğunluğuna sahip olmak ve geriye kalan oyların da bir çok internet tarayıcısı arasında bölünmesi Google Chrome’un sahip olabileceği en büyük başarılardan biri olarak değerlendirildi. Mobil Google Chorme rekor kırıyor, tabii bunun nedenlerine bakıldığında ise Chorme uygulamasının Google tarafından üretilmiş olması ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda uyumlu olması da gözden kaçırılacak unsurlar değil. Ancak Google Chrome uygulamasının da bir takım negatif yönleri oluyor ve bu da başarısında bir nebze de olsa soru işaretleri bırakıyor.

Çünkü Google Chrome‘un hız ve sayfa yenileme konularında mobil cihazlarda ara sıra sıkıntı yaratan bir yanı da söz konusu olduğunu da unutmamak gerekiyor. Ancak böyle bir takım sorunlar her türlü internet tarayıcısının da üstesinden gelebileceği sorunlar değil. Bu duruma Google Chrome son derece etkin şekilde müdahale ederken, çıktığı günden bugüne bakıldığında sistem olarak kendini geliştirdiği ve çoğu kişi tarafından da tarayıcı olarak sabitlendiğini görmek gerekiyor.

Mobil Google Chorme rekor kırıyor; yabancı kaynaklı sitenin yaptığı anket sonucunda 8,257 kişinin oyunu alan ve %74,38 ile internet tarayıcıları arasında büyük farkla birinci olan Google Chrome’un arkasından gelen ve en yakın rakibi olan Firefox 996 kişinin oyunu alarak %8,97’lik oy oranına sahip oldu.
Değerlendirmelere bakıldığında mobil Google Chorme rekor kırıyor olduğunu görmek son derece basit.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir