Mobil Platforma Yeni Pokemon Oyunu Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça popüler olan Pokemon serisi için yeni bir oyun duyuruldu. İşte mobil platforma gelecek olan Pokemon Co-Master hakkında ilk bilgiler. Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yaratılan, hayali canlıları konu alan oyun, anime, manga ve kart oyunu serileriyle karşımıza çıkan Pokemon serisi için yeni bir mobil oyun duyuruldu.
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ayın sonuna doğru Pokemon Sun ve Moon adlı iki yeni duyuran Nintendo, Pokemon oyuncularının heyecanını ikiye katlamıştı. Şimdi ise The Pokemon Company tarafından yapılan yeni bir duruyura göre seriye bir oyun daha katılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Mobil cihazlar için duyurulan yeni oyun free2play türünde bir oyun olacak ve Pokemon Co-Master adını taşıyacak. Pokemon yakalama ve dövüş odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak Co-Master’da, özellikle ülkemizde yayınlanan animesinden tanıdık Pokemonlar bulunacak. Yapımcı firma tarafından verilen ilk bilgilere göre Co-Master, özellikle yapay zekasıyla ön plana çıkacak. Hatta bunun için Japonya’nın yapay zeka konusunda uzmanlaşmış şirketi Heroz ile anlaşma sağlanmış ve oyun beraber geliştirilmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir