Mobil Platformda Yeni İndirme Rekoru

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rovio geçen hafta popüler olan ve mobil dünyayı kasıp kavuran sapan ile kuş fırlatıp domuzları yok ettiğimiz bu kızgın kuşlar oyunun bir çok modu ve değişik hikayeli versiyonları çıkmıştı. Şimdi ise Rovio tarafından 2. oyunu çıkmış bulunmakta ve şirket 30 Temmuz itibariyle piyasaya sürülen Angry Birds 2’nin Android ve iOS platformu genelinde 20 milyon kez indirildiğini duyurdu.

facebook müşteri hizmetleri

Şirketin yetkilisi Patrick Liu’nun yaptığı açıklamalarda, ilk Angry Birds oyununun 20 milyon indirme sayısına toplam 9 ayda anca ulaşabildiğini söyledi. Bunun yanında bu hızlı büyümenin ardında olan tüm gerçek hayranlarına teşekkür ederek Amerika ve Avrupa kıtalarında bu başarıyı yakalarken Çin’de de aynı etkiyi yakalamayı umuyorlar.

Bir başka yetkili olan Alex Lambeek’in yaptığı açıklamada ise, Çinli oyuncuların yeni nesil kızgın kuşları tanımasını istediklerini, Çin oyun sektörünün en büyük ve en önemli isimlerinde biri olan Kunlun ile birlikte sağlayabileceklerini söyledi.

Angry Birds her ne kadar şimdilik Windows için uygun olmasa da yetkililer bu platform için de çıkabileceğini söyleyerek bize açık bir kapı bırakmış oluyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir