Mobil Uygulamanızı 3 Adımda Oluşturun ve Yayınlayın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde yavaş yavaş bilgisayarların yerini almaya başlayan akıllı telefonlar, her geçen gün ortaya çıkan yeni mobil uygulamalar ile daha da işlevsel bir hal alıyor. Şirketler içinde bir çok avantaj ve prestij sağlayan mobil uygulamalar, dışarıdan şirket veya yazılım geliştiricilere yaptırıldığı zaman yüksek maliyetlere neden olabiliyor.

Mobil uygulama geliştirme ve yayınlamak için kolaylık sağlamayı hedefleyen MobiRoller ise tüm bu sorunları çözmek için devreye giriyor. Hiç bir kodlama bilgisine sahip olmadan uygulamanızı gerçekleştirebileceğiniz bu sistem sayesinde daha düşük maliyetler ile profesyonel bir uygulamayı geliştirebiliyorsunuz.  Üstelik hem Android uygulama yapmak için hem de iOS uygulama yapmak için MobiRoller’ı kullanabilirsiniz.

Kendi uygulamanızı herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan ekonomik bir şekilde ve kolayca oluşturmanızı sağlayan MobiRoller, yalnızca 3 adımda bu işi başarabiliyor. Oluşturma, test etme ve mağazada yayınlama adımlarından oluşan bu 3 adımdan sonra daha geniş bir kitleye hitap edebilir, sizler de bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

3 Adımda Mobil Uygulamanı Yarat!

Şirketlerin veya kişilerin kendileri için sadece 3 adımda oluşturacakları mobil uygulamaları MobiRoller ile hazır hale geliyor. Peki nedir bu 3 adım ve bu adımlarda neler yapılır?

panel-gorunumu

Adım 1: Oluştur

Öncelikle MobiRoller web sitesine girerek ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturuyorsunuz. Daha sonra yapmak istediğiniz uygulamanızın içeriğini ve tasarımını dilediğiniz gibi şekillendirerek uygulamanızı oluşturabiliyorsunuz.

Adım 2: Test Et

Test et adımıyla ilk adımda hazırladığınız mobil uygulamanızın ön izlemesini görebiliyor ve hoşunuza gitmeyen yerleri veya yapmak istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısacası yaptığınız uygulamanızı test edip, gerekli düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

panel-uygulama-yapma

Adım 3: Yayınla

Uygulamanızı oluşturduktan ve test ettikten sonra son adım olan yayınla aşamasında yaptığınız uygulamanızı markete yükleyip, kullanıcılarınızın uygulamanıza erişmesini sağlıyorsunuz.

Kullanıcılarına önem veren MobiRoller, kullanıcılarının tüm sorunlarına da yardımcı olmak için her türlü desteği sağlıyor.

Peki MobiRoller’ın avantajları nelerdir, MobiRoller’ı neden kullanmalıyım?

MobiRoller’ın kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj hiç bir teknik bilgi istememesidir. Web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde oluşturabileceğiniz uygulamanız için kod yazmıyor sadece kontrol panelini kullanarak dakikalar içerisinde uygulamanızı oluşturabiliyorsunuz.

Ücretsiz Başlangıç

Ücretsiz sürümü de bulunan MobiRoller’ın aylık ve yıllık ödeme planlarından bir tanesini seçerek ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. MobiRoller sizlerle herhangi bir taahhüt yapmaz. Sadece kullandığınız kadar ödersiniz. Ücretsiz sürümde de apk üretebiliyor ve markette yayınlayabiliyorsunuz.

MobiRoller ile hazırladığınız uygulamanızı kimlerin, nerede ve nasıl kullandığı bilgilerini de görebilmeniz hedef kitlenize ulaşma konusunda büyük bir avantaj sağlıyor.

Reklam Geliri Ortaklığı

MobiRoller ile yaptığınız uygulamalarınızda reklam yayını imkanınız oluyor ve reklam yayınlarından gelir elde edebiliyorsunuz.

Önizleme Özelliği

Evet harika bir özellik. Uygulamanızı yaparken nasıl göründüğünü hemen görebiliyor ve dilediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Hazırladığınız uygulamalar çevrimdışı çalışma özelliği ile, internet bağlantısı olmadığı durumlarda dahi çalışabiliyor.

Türk bir girişim olan MobiRoller’ın en büyük avantajlarından bir tanesi de Türkçe olması. Sizde hemen MobiRoller’a ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve uygulamanızı yaratabilirsiniz.

Üyelik İçin : http://my.mobiroller.com/

MobiRoller ile yapılan uygulamalar : http://appstore.mobiroller.com/

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir