Monkey Island’ın Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Yapıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eski oyuncuların Monkey Island ve Maniac Mansion gibi oyunlar ile hatırlayabileceği Ron Gilbert, yeni oyunu için Kickstarter kampanyası başlattı.

Ron Gilbert ve ortağı Gary Winnick, Thimbleweed Park isimindeki oyun ile eski usul point-and-click macera oyunlarını tekrar ekranlarımıza getirmek istiyor. Bunun için belirlenen hedef ise 375.000 dolar.

d58138f15b0d00d5243884600dfeff3e_large

Thimbleweed Park‘ın, daha önce hiç piyasaya çıkmamış ve bu sebeple keşfedilmemiş, klasik bir Lucas Arts macera oyunu gibi olmasını istiyoruz. Daha önce oynamadığınız bu oyunu tozlu rafların arasında bulacak, oynarken tıpkı eski günleri andıran havası sayesinde yaşadığınız nostalji yüzünüze bir gülücük yerleştirecek.”

8a87be6465a92456e927241fe129ae07_large

Oyunun hikayesi, şehrin hemen dışarısındaki nehir civarındaki bir cesedi araştıran iki dedektif ile başlıyor. Thimbleweed Park‘ın gizemli, garip ve karanlık dünyasını keşfederken kullanabileceğiniz beş farklı karkater olacak. Birden çok anlamlı sona sahip olacağı söylenen oyunda, kontrol edebildiğimiz beş karakter arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz.

facebook müşteri hizmetleri

Kickstarter kampanyalarının çoğunun hüsran ile bittiği bir gerçek. Bu Kickstarter ise,  80’li ve 90’lı yıllarda bilgisayar sahibi olup, Maniac Mansion, Indiana Jones and the Fate of Atlantis gibi oyunları oynamış olanların her zaman hayal ettiği oyunlara kavuşma fırsatını sunuyor. Wastelands 2‘nin de Kickstarter üzerinden yola çıkarak başarılı olduğu düşünülürse, neden olmasın?

Oyunun Kickstarter kampanyasının sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyuna destek olan sayısını arttırmak amacıyla bu küçük resmi de Kickstarter sayfasına koyduklarını unutmayın.

1d636a64627f0044e68ac2591aed9230_large

Thimbleweed Park için yayınlanan Kickstarter videosunu izlemeyi unutmayın

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir