Mortal Kombat X Android Platformuna Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde PC ve konsollarda çıkış yapan Mortal Kombat X, öncesinde AppStore‘da çıkış yapmıştı. Bugün ise Mortal Kombat X Android için bazı bölgelerde yayınlandı.

Mortal Kombat X‘in konsollardaki ve PC’deki başarısını mobilde de göstermek isteyen NetherRealm, mobil platformlarda oyuncular için daha rafine ve rahat bir sistem sunuyor. Bildiğimiz ve alıştığımız klasik Mortal Kombat oynanışının aksine daha farklı bir sistem ve oynanış mekanikleriyle karşımıza çıkan oyun, tıpkı NetherRealm’ın bir diğer efsane oyunu Injustice’in mobil versiyonu gibi dokunmatik ekranda butonlar yerine parmak hareketleriyle kontrolleri sağlıyoruz. Oyun Marvel vs. Capcom gibi 3v3 dövüşler içeriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Dövüş ekranı dışında oyuna bir de kart biriktirme mekanikleri ekleyen NetherRealm, bu konuda diğer mobil oyunlarından WWE Immortals’tan etkilenmiş gibi görünüyor. Oyunda tıpkı diğer Mortal Kombat oyunlarında olduğu gibi Scorpion, Sub Zero, Reptile ve Raiden gibi klasik Mortal Kombat dövüşçüleriyle beraber oyuna Mortal Kombat X ile eklenen yeni dövüşçülerle de oynama şansımız var. Oyunun Free-to-play olduğunu, yani indirmek için herhangi bir ücrete gerek duymadığını; yine de oyun için ödemelerin olacağını belirtmemizde fayda var.

Mortal Kombat X, GTA 5’i Geçti

Belirttiğimiz gibi sadece belirli bölgelerde yayınlanan Mortal Kombat X henüz ülkemizde yayınlanmış değil. İlerleyen günlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oyunun oynanmaya açılmasını bekliyoruz. Mortal Kombat X‘i Türkiye’de iPhone ve iPad gibi iOS platformlarında oynayabileceğinizi hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir