Mortal Kombat X Karakterlerinin Maskesi Düştü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

NetherRealm’ın geliştirdiği ve WB Games’in dağıtımcılığını üstlendiği Mortal Kombat X, şüphesiz ki bu yılın en önemli oyunlarından biri oldu. Özellikle kendisinden önce çıkan Mortal Kombat’ın aksine PC ve konsollara aynı anda çıkış yapan oyunun PC sürümünün gecikmemesi sayesinde bir çok mod ve benzeri nimetlerden faydalanma şansına eriştik. Mesela şunun gibi…

Dynasty isimli bir YouTube kullanıcısı, Mortal Kombat X’in PC sürümünün modellerine ve kaynaklarına erişerek maskeli karakterlerin yüzünü görmeyi başardı. İşin ilginç tarafı, maskelerin altında gerçekten de özenle işlenmiş yüzlerin olması.

facebook müşteri hizmetleri

Erron Black, Ferra Torr, Sub-Zero ve daha fazlasını görebilmemizi sağlayan bu mod için Dynasty bir de video hazırlamış. Bu video ile beraber eğer karakterlerin yüzlerini merak ediyorsanız bu merakınızı giderebilirsiniz.

Yayınlanan videoda Ferra Torr, Jason Voorhees, Erron Black ve Revenant Sub-Zero’nun maskesiz hallerini görebilirsiniz. Fakat asıl tuhaf olan oyun içi oynanabilir karakterler olmayan Rain ve Smoke’un da yüzlerinin detaylı bir şekilde modellenmiş olması. İnsanın aklına “acaba DLC olarak gelebilir mi” sorusu düşmeden olmuyor.

Dikkatimizi çeken bir başka nokta da Erron Black’in az da olsa Javier Bardem’i andırıyor olması.Kara Kule serisinin filminde Roland karakterinin Bardem tarafından oynanacak olması söylentileri dolaşırken ve Roland ile Erron Black karakterlerinin birbirini andırması bunun kasıtlı bir şekilde yapıldığını düşündürüyor.

Eğer Ferra Torr’u gördükten sonra mideniz kalkmazsa bize görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir