Motorola 3 Yeni Cihaz Tanıttı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasına birçok firmanın giriş yapmasının yanı sıra nihayet Motorola firmasıda giriş yaptı. Şirket üst, orta ve giriş seviyesi şeklinde üç adet modelini duyurdu. İlk olarak Moto G ve Moto X modelleri ile piyasaya giriş yapmış ve oldukça başarılı bir grafik çizmişti. Şimdi ise yükselişe geçen firma serinin yeni modellerini tanıttı. Düşük bütçeli kullanıcılar için Android platformunda giriş seviyesi sayılabilecek Moto G modeli, orta seviye özellikleri ve fiyatı ile piyasaya giriş yapacak olan Moto X Play modeli ve son olarak da ince tasarım ve çerçeveleri bulunan ve bir o kadarda üst seviye teknik özelliklere sahip Moto X Styla modellerini Motorola resmi olarak tanıttı.

facebook müşteri hizmetleri

Motorola’nın tanıttığı bu üç modelin teknik özelliklerine tek tek bakalım. İlk olarak piyasada bulunan amiral gemileri ile yarışabilecek kapasitede olan Moto X Style özelliklerine bakalım. Motorola bu modelinde 1.8 GHz hız ile çalışan Snapdragon 808 çipseti kullanmış ve 3 GB RAM’e yer vermiş durumda. Diğer yandan 21 megapiksel f/2.0 değerindeki ana kamerası ile fotoğraf anlamında oldukça iddialı diyebiliriz. Diğer yandan ana kamera özellikleri arasında 4K video kaydı bulunurken 5 megapiksel ön kamera kullanan Motorola, Dual CCT flaş ve 87 derece açılı merceği ön kamerasında kullanmış durumda. Android 5.1.1 Lollipop ile gelecek bu cihazda 3000 mAh batarya bulunacak.

Moto X Play cihazına gelirsen bu noktada Full HD 5.5 inç büyüklüğüne sahip bir ekran ve Snapdragon 615 modeli bu cihazda barınıyor. Ayrıca 2 GB RAM ve 21 megapiksel ana kamerada bulunan özellikler arasında. Tıpkı X Style modelindeki gibi burada da 5 megapiksel Dual CCT flaşa sahip bir ön kamera bulunuyor. MicroSD kart giriş ve 3630 mAh bataryası ile tercih edilebilecek cihazlar arasında. Ayrıca Moto Asistan ve Android 5.1.1 ile gelecek bu cihazın 16 ve 32 GB olarak iki versiyonu bulunuyor.

Giriş seviyesi kategorisinde bulunan Moto G modelinde ise Motorola, 1.4 GHz hıza sahip Snapdragon 410 işlemcisini kullanmış. Ayrıca 5.0 inç büyüklüğünde 720p bir ekran ve 2 GB RAM bu cihaz ile eşlik ediyor. Bu model su geçirmezlik özelliğine sahip ve 2470 mAh boyutunda bir pil ile kullanıcılarına geliyor. Diğer modellerinin aksine 13 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunan bu model kısık bütçeli kullanıcılar için oldukça ideal bir cihaz diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir