Motorola DROID Turbo 2’e Ağır Drop Test Yapıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticilerinden olan Motorola geçtiğimiz hafta DROID Turbo 2 adlı akıllı telefon modelinin duyurusunu yapmış ve büyük bir iddiada bulunmuştu. Firma’nın iddiası ise yeni akıllı telefonun ekranının ne kadar uğraşılsada kırılamayacağı yönünde idi. Bu iddia ardından TechRax Youtube ekibi söylemin testini gerçekleştirerek DROID Turbo 2 modeline oldukça ağır sağlamlık testleri yaptılar. Test videosunun ilk bölümlerinde klasik drop testler uygulanıyor. Belli mesafelerden düşürme testleri her iki yüzede yapılıyor ve cihaz bu testten başarılı bir şekilde ayrılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Motorola’nın DROID Turbo 2 modeline yapılan ağır test ise videonun ilerleyen dakikalarında yapılıyor. Devamını aşağıdaki videoyu izleyerek görürseniz daha inanılmaz olacaktır.

Motorola’nın DROID Turbo 2 modeli tıpkı ekranı ve kasası gibi donanımsal özellikleride bir o kadar sağlam olarak geliyor. Cihazda dört çekirdekli 2.7 GHz hız ile çalışan Snapdragon 805 işlemcisi bulunuyor ve bu sayede en grafikli oyunlarda bile zorlanmadan rahat bir oynayış keyfi sunuyor. Diğer yandan 3 GB RAM ile birçok uygulamanızı arkada bırakarak bir başka işi çok akıcı bir şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Adreno 330 grafik birimi kullanılan bu modelde 16/32 ve 64 GB’lık depolama alanlı versiyonları bulunuyor. Cihazın 5.2 inç 1440×2560 2K ekranı bulunurken 565 ppi değeri ilede oldukça kaliteli bir ekranı kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca 21 megapiksel arka ve 2 megapikselde ön kamerasının olduğunuda hatırlatalım. Bakalım cihaz sağlamlık açısından üst düzey olduğu gibi performans açısından da rakipleri karşısında ne gibi işler çıkaracak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir