Mozilla Firefox Geliştirici Sürümünü Yayınlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu gün itibariyle 10. yaş gününü kutlayan Firefox‘un doğum günü kutlamaları şerefine Firefox Geliştirici Sürümü yayınlanıyor. Bu özel versiyonda tarayıcının geliştirici özellikleri ön plana çıkartılıyor.

Bu haber, eğer normal bir kullanıcıysanız çok ilginizi çekmeyebilir çünkü daha karanlık bir tema ve kare şeklinde sekmeler haricinde bir yenilik yok. En büyük fark, normal şartlarda eklentiler ile sunulan, geliştirici araçlarının tarayıcıya dahil olarak gelmesi.

facebook müşteri hizmetleri

Mozilla geliştirici araçlar direktörü Dave Camp “Geliştiricilere adanmış bir tarayıcı ile, onlara özel deneyimler sunabileceğiz” diyor. Geliştiricilerin gündelik hayatta karşılaştığı, değişik platformlar ve tarayıcılar arası geçiş yapma zorunluluğunun verimliliğe zarar verdiğini ve geliştiriciyi yıprattığını belirten Camp, amaçlarının bu tip problemleri çözmek olduğunu söylüyor.

Eğer bir geliştiriciyseniz, veya geliştiricilerin kullandığı tarayıcıları merak ediyorsanız, Firefox Geliştirici Sürümü‘nü gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. Sisteminizde varolan Firefox sürümüne dahil olmadan, yeni bir tarayıcı olarak yüklendiğinden dolayı, herhangi bir sorun yaşamanıza izin vermiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir