Mr Jump Oyununu İnceledik

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mr Jump , mart ayı içerisinde Mr Flap, Mr Mood ve Task uygulamaları ile bilinen 1Button SARL yapımcısı tarafından çıkarılmış eğlenceli bir oyun. Biz de oyunu oynadık ve detaylı bir incelemesini yaptık.

Mr Jump oyununun detaylarına ve oyun ile ilgili diğer bilgilere geçmeden önce 1Button SARL tarafından çıkarılan diğer oyun ve uygulamalara da değinmek istiyorum. Özellikle TASK isimli üretkenlik adı altında çıkan gündelik işlerinizi planlayan uygulama benim oldukça hoşuma gitti. Bunun yanı sıra firma tarafından çıkarılan Mr Flap ve Mr Mood gibi oyunlar da sevilerek oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

Mr Jump ile Zıplamaya Hazır Mısın?

Mr Jump oyunu Android ve iOS platformuna çıkmış diğer oyunlardan çok da farklı değil. Oyun içerisinde Mr Jump isimli karakterimiz ile farklı zorluklardaki engelleri aşarak bölüm sonuna ulaşmaya çalışıyoruz.

Oyun bu anlamda oldukça kolay bir konsepte sahip. Ancak oyun içerisinde hızlı ilerleyiş ve zıplama uzunluğunun ekrana ne kadar basılı tuttuğunuza bağlı olması oyunu zorlaştırıp eğlenceli hale getiren bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri
Mr Jump Oyunu
Mr Jump Oyunu

Grafik tutkunu bir mobil oyuncu iseniz oyunun size çok hitap etmeyeceğini şimdiden söyleyeyim. Mr Jump oyunu ortalama bir oyunun altında, basit bir arayüz ve grafiklere sahip. Ancak bu demek değil ki oyun kötü. Sadece grafikten oluşan birçok oyundan konsept olarak oldukça güzel.

Mr Jump oyununu Android platformunda henüz bulunmuyor. Ancak yapımcının diğer oyunları için Android sayfasına buradan bakabilirsiniz..

Mr Jump oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Mr Jump oyunu inceleme videosuna da aşağıdan ulaşabilir, oyun grafikleri ve oynanışı ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Çok uzun süredir mobil oyunlar ile içli dışlı biri olmadığımdan ben oyunu oynarken baya zorlandım. Ancak uzun bir süredir oyunlarla içli dışlı olan biri oyunu rahatlıkla oynayabilecektir diye umuyorum.

Mr Jump oyunu için en azından daha önce incelemesini yaptığımız aa oyunu kadar sinir bozucu olmadığını söyleyebilirim. Ayrıca yine Mart ayı içerisinde Rovio tarafından çıkarılan Angry Birds Stella Pop oyununu da beğeneceğinizi umuyorum. İnceleme ve tanıtım videosuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Angry Birds Stella Pop

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir