NBA Live 16 Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

EA Sports‘un bir zamanlar en popüler spor oyunlarından biri olan, ancak NBA 2K serisinin gelmesiyle tahtından edilen serisi NBA Live‘ın yeni oyun NBA Live 16 dün resmi olarak duyuruldu.

Bir dakikadan daha kısa süren bir duyuru videosuyla tanıtılan oyunun ayrıca çıkış yapacağı platformlar ile kapak görseli de yayınlandı. Geçtiğimiz oyunda olduğu gibi bu sene de PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak NBA Live 16‘nın kapağında ise Oklahoma City Thunder‘ın başarılı guardı Russell Westbrook yer alacak.

Oyundan şimdilik gelen ufak tefek bilgilere (ve fragmana) göre basketbolcuların modellemeleri ve hareketleri motion capture teknolojisinden yararlanılarak geliştiriliyor. Son zamanlarda neredeyse tüm spor oyunlarının bu teknolojiden yararlandığını düşünürsek bu oyun için çok büyük bir artı sayılmaz.

facebook müşteri hizmetleri

Bundan birkaç yıl önce, yani henüz futbol oyunlarında PES‘in FIFA’yı eziklediği dönemlerde EA Sports‘un deyim yerindeyse para makinesi olan serisi NBA Live, 2008’den beri kendine gelemiyordu. 2K Sports‘un NBA 2K serisini oyunculara tanıtması ile bu sporun iki kişilik olduğunu hatırlayan EA Sports, kazanamayacağını fark edemeyince NBA Live serisinin fişini çekti ve FIFA‘ya yöneldi. Sonucu siz de biliyorsunuz zaten.

Büyük ihtimalle gelecek hafta başlayacak E3‘ün 15 Haziran saat 23:00‘da başlayacak olan EA konferansında tanıtılarak ayrıntı bilgileri paylaşılacak olan NBA Live 16‘nın kapak görseline ve tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

nba-live-16-box-art

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir