Neden Drd Yi Seçtim

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Önemli bir şirkette operasyon bölümünde görev alıyorum. Yaklaşık 20 yıldır bu görevdeyim. Son 15 yıldır araçların maddiyatı benim elimde. İlk başlarda araç alım satım işini yapıyorduk. Ancak son birkaç yıldır filo kiralama ile tanıştık.

Eskisine nazaran gerçekten çok avantajlı olduğunu gördük. Zaten son zamanlarda operasyonel kiralama pazarının git gide büyümesinden bu durumu anlıyorsunuzdur. Ben kiralama işini ilk andan itibarensitesinde tanıştığım DRD firmasıyla yapıyorum. 7 8 yıldır araçlarımızı bu şekilde gerçekleştiriyoruz ve bu firmayı hiç değiştirmedik.

facebook müşteri hizmetleri

Çünkü gerçekten çok memnunum ve işler tıkırında gidiyor. Bir kere filo yönetimi size bırakılmamakta. Şirket çalışanları bu görevi üstleniyor ve bizim işlerimiz çok daha rahat yürüyor. Araç kiralama avantajları saymakla bitmez sanırım. Bir kere benim bu şirketten gördüğüm avantajlar oldukça fazla. Araç yolda kaldığında ya da bozulduğunda anında yeni araç tahsis ediliyor ve işler aksamıyor.

Araçların damga vergisi, katma değer vergisi dahil her şey kiralama şirketine ait. Lastik değişimleri tamamen ücretsiz. Periyodik bakımları da kiralama şirketine ait. Tüm bu masraflardan şirket olarak kurtulmak çok büyük bir avantaj. Firmanın ayrıca özel araç kiralama seçeneklerini de kullanıyorum ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir