Need for Speed Geliştiricisi Yeni Oyununu Duyurmaya Hazırlanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Burnout serisi ile ün kazanmış, en son ise Need for Speed Most Wanted ile karşımıza çıkan Criterion Games son 3 yıldır yeni bir proje ile karşımıza çıkmamıştı. Ancak görünen o ki yakın zamanda bu durum değişebilir.

Need for Speed Most Wanted’dan sonra Battlefield Hardline ve Need for Speed Rivals’ta da diğer stüdyolara yardımcı olan Criterion Games’in son oyunu E3 2014’te isim verilmeden tanıtılmış, fakat o zamandan beri oyun hakkında yeni bir bilgi gelmemişti.

facebook müşteri hizmetleri

Sonunda suskunluğunu bozan Criterion yapımcısı Peter Lake’in stüdyonun sitesinde yaptığı açıklamaya göre stüdyo “anlatamayacakları süper gizli bazı şeyler üzerinde çalışıyor” ve “yakında gösterecekleri harika şeyleri var”.

EA’nin E3 2015 konferansını es geçen Criterion için şimdi bu sene gerçekleştirilecek Gamescom’da gözükmeleri bekleniyor.

E3 2014’te tanıtılan oyun klasik Criterion oyunlarının aksine helikopterler, ATV motosikletler, uçaklar, jetskiler, ve daha nice off-road aracını içeriyordu. Bu oyunun Burnout serisinden bir oyun mu olacağı, yoksa tamamen yeni bir marka mı olacağı belli değil. Ancak serinin son oyunu Burnout Paradise ile oyuna motosikletleri ekleyen Criterion, Burnout serisine daha fazla araç tipi ekleyerek oyunculara daha geniş ve daha eğlenceli bir tecrübe sunabilir.

Criterion Burnout serisinin adı altında en son PSN, Xbox Live Arcade ve iOS için Burnout Crash! isminde bir oyun çıkarmıştı ve bu oyun klasik Burnout oyunlarına göre çok daha farklıydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir