Need for Speed Hakkında Yeni Bilgiler Haftaya Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Electronic Arts’ın merakla beklenen yarış oyunu Need for Speed, Mayıs’taki duyurusundan beri serinin hayranlarının hayallerini süslemeye devam ediyor. En son E3 2015’te karşımıza çıkan oyun arayı çok soğutmayacak gibi.

Gelen açıklamaya göre Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed yeni bilgiler ve yeni bir trailer ile haftaya Gamescom’da olacak. Ayrıca üç gün boyunca EA standlarında Need for Speed’in oynanabilir bir demosu da yer alacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oynanabilecek olan demoda Gamescom’a katılan oyuncular araçlarını sanal garaj içinde istedikleri gibi modifiye edebilecek, daha sonra ise Ventura Bay şehrinde (Los Angeles’ın oyuna uyarlanmış versiyonu) diledikleri gibi otomobillerini sürebilecek ya da daha önce yerleştirilen etkinliklerden birine katılarak oyunun yarış mekaniğini tecrübe edebilecekler.

Bu bilgiler ile beraber Gamescom’da karşımıza çıkacak oyunlar hakkında daha iyi bir öngörüde bulunabiliyoruz. Blizzard, EA, Microsoft, Sega ve Remedy’nin daha önce katılacağı kesinleşmişken Blizzard’ın World of Warcraft için çıkaracağı altıncı eklenti paketini de Gamescom’da duyuracağı onaylanmıştı. Remedy’nin Quantum Break ve duyurulacak yeni bir oyun ile alanda yer alacağı belirtilirken Sega da yeni oyunlarla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Her sene olduğu gibi bu sene de Almanya’da gerçekleşecek olan Gamescom, 5-9 Ağustos tarihleri arasında Köln’de gerçekleşecek ve bir başka büyük etkinlik olan E3’ün aksine sadece basın için değil tüm oyuncular için kapıları açık olacak.

Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed PC, Xbox One ve PS4 için 3 Kasım’da çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir