Netflix Sonunda Türkiye’de

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır gelmesini beklediğimiz Netflix sonunda Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Sonunda beklenen şey gerçekleşti. Son yıllarda ”ha geldi, ha gelecek” diye beklediğimiz Netflix, sonunda Türkiye’ye gelmiş durumda. Bu günlerde Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016 etkinliğinde sahne alan Netflix yetkilisi Reed Hastings, Netflix’in 130 ülkede kullanıma sunulduğunu bildirdi.

facebook müşteri hizmetleri

Muhteşem dizileri, filmleri ve bir dünya içeriği ile tam bir dijital medya devi olan Netflix, artık ülkemizde de kullanıma sunulmuş durumda. Yani şu an Netflix.com’a girip üye olabilir ve binlerce içerikten istediğinizi izlemeye başlayabilirsiniz (üyelikte yaş sınırının 18 olduğunu da belirtelim).

2

Temel, Standart ve Premium olmak üzere üç farklı paket seçeneği bulunan Netflix, kullanıma yeni açılmasının şerefine ilk ay ücretsiz şekilde sunulmuş durumda. Fiyatları 26,99, 33,99 ve 40,99 TL olarak değişen paketler, fiyatlarına göre standart, yüksek ve ultra yüksek görüntü kaliteleri de sunuyor. Paket satın alma işlemini Visa, Master Card ya da PayPal ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir