Nexus 5X Nexus 6p Tanıtımı Yapıldı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google şirketinin merakla beklenen akıllı telefonları sonunda resmi olarak açıklandı. Akıllı telefon platformunda bende varım diyen Google, ayrıca fiyat duyurusunda da bulunarak meraklıların merakını gidermiş oldu. Haberimizin devamında bu Google telefonları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

nexus 5x

Nexus 5X Ne Zaman Çıkacak? Google Nexus 6P Ne Zaman Çıkacak?

Google resmi açıklamalarının ardından tüm sorular cevap buldu. Akıllı telefonlarının ikisini bir piyasaya süreceğini duyuran şirket bu tarihi ise Ekim sonu olarak açıkladı.

facebook müşteri hizmetleri

 

Google Nexus Hangi İşletim Sistemini Kullanacak

Android Marshmallow

Yapılan duyuruda ayrıca akıllı telefonlarının kullanacağı işletim sistemine de değinen Google, söz konusu iki telefonda da aynı işletim sistemini kullanacağını açıkladı. Android Marshmallow işletim sistemiyle en uygun performansa sahip olacağını açıklayan Google, ayrıca donanımsal sağlamlıkla ilgili de açıklamalar yaptı. İlk kez üretilen bu Google telefonu Amerika’da satışa başlayacak ve zamanla tüm dünyada rafları dolduracak. Ayrıca telefonun görselliği ile ilgili haberler ise tam olarak açıklanmazken bunlarla yetinmek zorunda kalacağız.

Google Nexus 5X Fiyatı

Yapılan resmi tanıtımda Google telefonlarının fiyatları farklılık gösteriyor. Satış rakamları ise Amerika’yı kapsayacak. Amerika satış fiyatı ise 379 dolar olarak belirlendi.

Google Nexus 6P Fiyatı

Yine aynı şekilde yapılan resmi açıklamada Nexus 6p ise 499 dolar olarak belirlendi. Diğer ülkelerde ne zaman satılacağı ve de fiyatı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmazken, sonuç olarak Google telefonları resmiyet kazanmış oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir