Nexus 7’ye Android 5.0.2 Güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android 5.1 hakkında bir sürü şey söylenirken Google ilk nesil Nexus 7‘ye (Wi-Fi sürümü) Andorid güncellemesini sessizce yayımladı.

Android 5.0.2 güncellemesi OTA ile sunuldu. Aynı zamanda ilk nesil Nexus 7 için Factory Image dosyaları da yayımlanmış bulunuyor. LRX22G adındaki güncellemenin ise tabletin depolaması ve alarmı ile ilgili sorunları düzeltmek için çıktığı söyleniyor. Ayrıca Kernel’deki işlemci gücü ile ilgili bazı değişiklikler de yapıldı. İlk nesil Nexus 7, Android 5.0.1 güncellemesini almadığı için, doğrudan bu sürüme güncellenecek. İkinci nesil Nexus 7′ler ise 5.0.1 güncellemesini aldığı için şimdilik 5.0.2 güncellemesine geçmediler.

facebook müşteri hizmetleri

Factory Image, cihazını kişiselleştirmeye çalışırken kafaları karışan kullanıcılara yardımcı oluyor. Factory Image ile de kısmen kullanışsız olan Nexus 7′yi Android 5.0.2 ile daha kullanılabilir bir hale getirebiliyorsunuz. Factory Image‘in diğer kullanım alanıyla ise root’lanmış cihazınızı eski haline döndürerek OTA güncellemesini kullanabilir bir hale getirecek.

Asus marka Nexus 7‘ye sahipseniz Factory Image‘a buradan bakabilirsiniz.

3 G’li Nexus 7‘ler ise Android 5’e henüz geçmedi. Google tarihi aralık ayının başı olarak belirtmişti. 3 G’Li Nexus 7 kullanıcıları ise hala bekliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir