Night Cry Resmi Olarak Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Clock Tower serisinin ruhunu devam ettirecek olan Night Cry, Nude Maker tarafından duyuruldu.

Daha önce ünlü korku-macera oyunu serisi Clock Tower‘ı çıkartmış olan ekibin elinden çıkacak olan Night Cry, kısa tanıtım videosu ile birlikte ortaya çıktı.

Live-action olarak çekilen kısa tanıtım filminin yönetmeni ise, ünlü japon korku filmlerinin arkasındaki isim Takashi Shimizu. “The Grudge” filminin hem orjinalini hem de Amerika’da çekilen yeniden yapımını yöneten Shimizu, oyunun atmosferini tatmanızı sağlıyor. Videoda oyun ile ilgili, dev makasları saymazsak, çok fazla bir bilgi bulunmuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Night Cry‘da oyuncular bir gezi gemisinde gerçekleşen gizemli ve vahşi cinayetlerin ortasında kalacak. Bir yandan bu cinayetleri kimin işlediğini çözmeye çalışırken, diğer taraftan da kendilerini ve diğer yolcuları korumaya çalışacaklar.

Geçtiğimiz yıl Tokyo Game Show‘da “Project Scissors” ismiyle tanıtılan Night Cry‘da, Clock Tower serisinin yaratıcısı Hifumi Kono dışında, Takashi Shimizu ve Metal Gear Solid serisinin müziklerinde çalışmış olan Nobuka Toda bulunuyor. Silent Hill serilerinde sanat yönetmeni ve tasarımcı olarak çalışmış ve Pyramid Head karakterinin yaratıcısı olarak da bilinen Masahiro Ito‘da oyun için çalışan ekipte bulunuyor.

Night Cry, Playstation Vita platformunun yanı sıra, Android ve iOS işletim sistemlerinde de çıkış yapacak. Oyun için çıkarılan 30 saniyelik tanıtım videosunu da izlemeyi unutmayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir