Nintendo 3DS Oyunları Mobile Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Vision 2015 etkinliğinde Japon oyun geliştiricisi Level-5, iki adet çok tutulan oyun serisi Fantasy Life ve Professor Layton’ın mobil platformlara geleceğini duyurdu. Fakat yeni bir seri olarak gelmeyen oyunları, Nintendo 3DS oyunları mobile geliyor diye duyurabiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Ülkemizde çok fazla Nintendo 3DS kullanıcı olmasa da mobil platformlara oyunların geliyor olması Nintendo’nun ülkemizdeki bilinilirliğini arttıracaktır.

Nintendo oyunlarının mobil platformlara çıkması ile klasiklerden Mario serilerinin de çıkmaması düşünülemezdi. Zaten şarjları dayanmayan telefonlarımızın Mario oyunlarının gelmesinden sonra hallerini düşünemiyorum. Fakat Nintendo 3DS ve DSi için özel olarak üretilen oyunların mobil platformalara gelmesi zor. Belki yeni ve mobil platformlara özel Mario serisi görebiliriz.

Nintendo ayrıca Cross Buy sistemini de duyuracak. Cross Buy sistemi ile Nintendo üzerinden satın olduğunuz oyunları, mobil cihazlarında da oynayabileceksiniz. Cross Buy sistemi, Nintendon’un yeni platformu NX ile birlikte çıkacak. Yeni platform NX ile ilgili herhangi bir bilgi şu an için yok.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir