Nintendo Mobil Oyunları ile Geliyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo mobil oyunları ile geliyor. Yılların oyun sektörüne damga vuran Nintendo, şimdilerde piyasaya ayak uydurma adına çalışmalarını hızlandırarak mobil sektöre girmeye karar verdi. İşte tüm detaylar haberimizde.

Nintendo Mobil Oyunları listesi

Bilindiği gibi mobil sektörün mükemmel ilerleyişi ile piyasa adeta mobil sektöre çevrildi. Bunun için ise oyun şirketleri de kollarını sıvayarak, Android işletim sistemi tabanlı oyunları geliştirmeye çalışıyor. Bu şirketlerden birisi olan ve geçtiğimiz dönemler de özellikle piyasaya damga vuran Nintendo şirketi de bu piyasada yer almak için çalışma başlattığını duyurdu.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle tüm piyasanın mobil sektöre uyarlanması ve bu kapsamda birbirinden farklı oyunlar hazırlamasının ardından, bu hamle için geç kalındığını bile söyleyebiliriz. Ancak ismin ağırlığını hem ortaya koymayı başaran Nintendo, şüphesiz yine kaliteli oyunları ile siz oyun sevenlere hizmet edecektir.

Nintendo Mobil Oyunlar İçin Destek Alacak!

Nintendo Mobil Oyunları

Ayrıca şirketin geçmiş dönemlerde aldığı bir takım kararlardan sonra bu hamlesi geri dönüş olarak da yorumlandı. Ayrıca Android tabanlı oyunları hazırlama çalışmalarını başlatan şirket bu konu da yardım alacak. Bu yardımı ise Dena ismine sahip bir kuruluştan yani oyun geliştirme işi yapan bir kuruluştan alacağını duyurdu.

Konsol oyunlarının haricinde oyun yapmayacağız diyen şirket şimdi mobil sektöründe bende varım demeye hazırlanıyor. Ayrıca bunu yaparken destek almayı amaçlıyor. Bu yüzden piyasada Nintendo şirketinin ne kadar başarılı olacağı merak konusu oldu. Teknoloji ve İnternet ortamında marka olan şirket bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir