Nintendo World Championships Geri Dönüyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

En son 1990’da düzenlenen Nintendo World Championships düzenlendiği sene büyük bir ilgi görmüştü ve çoğu mecrada tarihin ilk eSpor etkinliklerinden biri olarak gösteriliyor. 25 yıllık bir aradan sonra yeni nesil oyuncular da Nintendo’nun World Championships oyun turnuvasında kendilerini gösterme imkanını bulacaklar. Mario ve Legend of Zelda gibi oyun tarihinin en sevilen bazı oyunlarının arkasındaki firma, 25 yıllık bir aranın ardından, Retro temalı bu turnuvayı E3 2015‘e yetiştirmeyi planlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyuncuların birbirlerine karşı yarışacakları oyunlar henüz açıklanmadı ancak Nintendo, ne zaman ve nerede karşılaşılacağını belirtmiş durumda: “30 Mayıs tarihinde büyük şehirlerdeki seçilmiş Best Buy noktalarında Nintendo World Championships’e katılım için turnuvalar düzenlenecek. Her bölgedeki etkinliğin kazananları ve Nintendo tarafından davet edilmiş olan yarışmacılar, 14 Haziran tarihinde Los Angeles’taki NOKIA Theatre L.A.’de çok turlu Nintendo oyun yarışması için buluşacaklar.

Bir dönem büyük prestij sahibi olan bu turnuva, 25 yıldır düzenlenmiyordu. Turnuva hakkındaki yeni bilgiler, Nintendo’nun E3 2015 sayfası üzerinden duyurulmaya devam edilecek…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir