Nintendo’dan Donut Şeklinde Yeni Cihaz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo‘nun olağanüstü ve sevimli tasarımları bize her seferinde “acaba bir sonraki tasarım ne olacak” diye düşündürüyor. Firmanın ise şu sıralar üreteceğini idda ettiği yeni cihaz ise yine bu kategoriden sayılır.

Japan Times‘tan alınan kaynaklara göre Nintendo “Donut” tasarımlı bir cihaz üzerine çalışmalar yapıyor. Bu cihazın üzerinde ise Sharp‘ın bu sene içinde tanıttığı “serbest biçimli” LCD kullanılacağı zannediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bütün bu verileri toplayınca, Nintedo tarafından halka biçimli, ortası delik bir cihaz çıkacağını tahmin edebiliyoruz. Fakat cihazın henüz ne olduğu kesin değil, taşınabilir bir oyun konsolu ve ya uyku takip cihazı olabileceği düşünülüyor.

Nintendo “Hayat Kalitesi” isimli yeni platformunu bu sene içinde tanıtmaya başladı. Yakın bir zamanda da yatırımcıları ile uyku kalite cihazı hakkında görüşmeler yaptı. Bu cihazın özelliği ise yatağın yakınında durup, çok ufak bir etkileşim ile kullanıcının uyku kalitesi ölçmesiydi.

Nintendo‘nun CEO ve başkanı olan Satoru Iwata ise “Hayat Kalitesi Geliştirme platformunun bizlere gelecekteki oyun platformlarında da çalışabilecek oyunlara çevirebileceğimiz yeni temalar sunmasını bekliyoruz” diye bir açıklama da yapmıştı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir