Nitro Nation Online Oyunu İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geliştiricisi Creative Mobile olan yarış platformlu Nitro Nation incelemesi yapacağız. Oyun güzel bir arayüz ve iyi bir grafiklere sahip. Oyundaki yarış anlayışı örnek verirsek Asphalt 8 oyunundaki gibi serbest değil. Oyunda drag yarışı yapılıyor ve çevrimiçi olduğundan gerçek oyuncularla yarış keyfi sunuyor. Yarış esnasındaki önemli noktalardan biri ise araba kendisi ilerlerken doğru zamanlama ile vites atıp arabanızı dahada hızlandırmak. Diğer yandan nitro ile iyi bir atak yapabilir ve rakibinizin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca zamanlamayı yanlış yapıp vitesi geç atarsanız, motorunuz patlar ve yarışı kaybedersiniz.

Nitro Nation Online oyunu ilk açtığınızda sizleri profil oluşturma ekranı karşılar. Profilinizi oluşturduktan sonra Start game diyerek bir sonraki menü ile karşılaşırsınız.
11261072_1620751111470693_1536377933_n

Ana Menü

Daha sonra Nitro Nation Online oyunun ana menüsü ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda Customıze kısmından arabalarınızı modifiye edebilir ve farklı renklendirmeler yapabilirsiniz. Menüdeki diğer yerlerden biri ise Upgrade kısmından çeşitli güçlendirmeler ile daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer yandan bu menüde bulunan My Cars kısmından satın aldığınız tüm arabaları görebilir ve yarış öncesi seçim yapabilirsiniz. Son olarak Items kısmında araba parçalarınızı görebilir ve Race kısmından ise yarış kısmına geçebilirisiniz.
12

facebook müşteri hizmetleri

Customize Menüsü

Customize kısmında Nitro Nation Online oyunu için çeşitli renklendirmeler ve modifiyeler yapabilirsiniz. Stock Paint kısmından komple araba renginizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Custom Paint seçeneğinden ise arabanızı parça parça yani, isterseniz jant kısmını ayrı bir renge, kapı kısmını ayrı bir renge boyamanızı sağlar. Decals kısmında ise arabanıza çeşitli dövmeler yaparak Nitro Nation Online oyunu içerisinde rakiplerinize göre daha güzel bir araba görünüme kavuşursunuz. Ayrıca son olarak Tınt kısmında araba camınızı renklendirebilir ve Rıms kısmından ise jant değişikliği ve jant rengi boyoma gibi şeyleri yapabilirsiniz.
11304194_1620753094803828_2112846517_n

Upgrade Menüsü

Nitro Nation Online oyunu incelememize ana menüde bulunan Customize menüsünden sonra Upgrade bölümü ile devam ediyor. Bu bölümde arabalarınızın çeşitli motor ve materyallerini geliştirerek yarış esnasında rakibinizden daha avantajlı konuma geçebilirsiniz.222

Yarış esnasından nitro ve vites değiştirme butonları bulunuyor. Son olarak Nitro Nation Online oyunu drag severlere göre yani bir Asphalt oyunu gibi özgür sürüş sağlamıyor. Fakat doğru zamanlama ile vites değiştirerek iyi yarışlar çıkartabilirsiniz. Nitro Nation Online oyunu grafik olarak oldukça güzel ve gelişmiş diyebiliriz. Bu oyun yaklaşık 5 milyon kez indirilmiş ve yorumlar açısındanda beğenilen bir oyun. Ayrıca bu oyunun İOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak indirilenildiğini belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir