Nokia 215 29 Dolar’a 29 Gün Giden Şarj

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Nokia‘nın belki de piyasadaki en uygun fiyatlı mobil cihaz olmaya aday olan modeli “215” kullanıcılara tanıtıldı. 29 gün süren pil ömrü ile hemen dikkat çeken 215 modelinin ise internete bağlanma özelliği de olacak.

:: Nokia Launcher Z Google Play’de

Microsoft Nokia 215, çift sim kart çalıştırmayı desteklerken, el feneri ve radyo gibi Nokia cihazların standart özelliklerine de sahip olacak. 2.4 inç boyutlu ekranı 320×240 çöznünürlükte olacak modelin 0.3 megapiksel bir de kamerası var. Fiyatı ise sadece 29 dolar.

facebook müşteri hizmetleri

Bluetooth bağlantıyı desteklemesinin yanı sıra cihazın en önemli özelliği 2G internet bağlantısını da desteklemesi. Microsoft Nokia 215‘te Opea Mini mobil tarayıcı yüklü olarak gelecek. Aynı zamanda Twitter, Facebook, Bing ve Messenger‘da cihaz da ön yüklü olarak bulunacak.

Microsoft‘un Asya, Afrika ve Orta Doğu’ya öncelikle yaptığı mobil cihaz’ın Avrupa’da da piyasaya sürüleceği ve Windows Phone serisi cihazlara geçiş modeli olarak satılacağı söyleniyor. Piyasaya çıkış tarihi kesin olmasa dai 2015 senesinin ilk çekyreği olacağı da tahmin ediliyor.

:: Nokia’dan Android’li Telefon Haberi!

Türkiye’de de piyasaya sürülecek olan cihazın fiyatını yeniden yazalım, sadece 29 dolar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Nokia 215 29 Dolar’a 29 Gün Giden Şarj

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir